Rahamaa kasutamisjuhised

Siit leiate vastuseid mõnele kõige sagedamini esitatavale küsimusele.

1) Kui üritan mängu avada, ei toimu midagi. Mis võib olla valesti?

Vastus: Rahamaa avaneb uues aknas, mis täidab enamiku ekraanist. Veenduge, et brauser lubab kasutada hüpikaknaid.

2) Kui üritan mängu avada, palutakse mul midagi paigaldada. Mis see on?

Vastus: Rahamaa külastamiseks peab olema arvutisse installitud programm Flash. Tegu on kahjutu programmiga, mis leidub enamikul uutest arvutitest. Programmi saab alla laadida ja installida, klõpsates järgneval lingil:
http://www.adobe.com/shockwave/download/download.cgi?P1_Prod_Version=ShockwaveFlash

3) Kuidas saab luua kasutajakonto?

Vastus: sisestada tuleb unikaalne kasutajanimi ja parool, mis seisavad meeles. Samuti tuleb valida puuvili. Kasutajanime ja parooli pikkuse või sisu suhtes nõudeid ei ole. Ärge unustage, et peate parooli kordama ja et mõlemale väljale tuleb sisestada täpselt sama tekst.

4) Mis saab siis, kui mängu ajal läheb abi tarvis?

Vastus: abi saamiseks vajutage lihtsalt Presidendi kujule ekraani all paremas nurgas. President ütleb, mida teha. Peale selle näidatakse mängus väikseid abisilte.

5) Kas lastel on võimalik mängu mängida, kui nad ei oska lugeda?

Vastus: jah. Kui arvutil on helifunktsioon, selgitatakse kõiki mängutegevusi. Samuti ilmuvad enne mängude algust väikesed abitekstid, mis näitavad, mida tuleb teha.

6) Kas on võimalik näha teksti, mida mängu ajal loetakse?

Vastus: Jah, seda teksti saab nähtavale tuua ja ära peita. Seda saab teha ekraani ülaosas, kus tuleb lihtsalt valida “Näita teksti” või “Peida tekst”.

7) Kas pean välja logima, kui olen lõpetanud?

Vastus: Ei. Kogu raha ja asjad, mis on mängu jooksul ostetud või Soovide Nõusse pandud, salvestatakse automaatselt. Kui olete mängimise selleks korraks lõpetanud, ei pea tegema muud kui brauseri akna kinni panema.